Wczytuję dane...
Plié bielizna korygująca

Plié to brazylijska firma z ponad 12 letnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu bielizny korygującej.

Początki marki nie były łatwe i stawiały przed nią duże wymagania. Jednym z nich było opracowanie rewolucyjnej koncepcji komfortowej bielizny bezszwowej z bardzo miękkiej mikrofibry. Po sukcesie pierwszej kolekcji, firma złapała wiatr w żagle i z impetem wkroczyła na rynek. Dziś Plié to prężnie działające przedsiębiorstwo, oferujące szeroki wybór produktów dla różnorodnych odbiorców.

Modele marki wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejsze technologie i liczne badania, mające na celu uwzględnienie potrzeb kobiet oraz podniesienie ich poczucia własnej wartości i poziomu samoakceptacji właśnie za pomocą produktów Plié. A produkty te to najwyższej jakości bezszwowa bielizna wyszczuplająca, do wyrobu której wykorzystywana jest mikrofibra Amni oraz oryginalna Lycra®. Elastyczne obszary wyszczuplające, bawełniane wkładki oraz profilowane silikonowe paski zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania.

Dla wygody klientek cały asortyment firmy został podzielony na przejrzyste, tematyczne kolekcje. W zakres oferty dostępnej w  Polsce za pośrednictwem Julimexu – jedynego dystrybutora Plié na terenie Europy i Rosji – wchodzą kolekcje: Control – bielizna wyszczuplająca, Control emana – bielizna antycellulitowa, Maternity – bielizna ciążowa oraz Control Compression – bielizna dla osób po zabiegach chirurgicznych.

Aby w pełni zapoznać się z ofertą marki Plié dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.