Wczytuję dane...
PayPal

Co to jest PayPal?

PayPal to darmowy (dla kupujących), łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

Dlaczego serwis PayPal jest bezpieczniejszy od innych rozwiązań?

  • PayPal pomaga chronić informacje finansowe dzięki wiodącym w branży i odpornym na nadużycia mechanizmom. W przypadku używania systemu PayPal dane finansowe nigdy nie są udostępniane sprzedawcy — widzą oni tylko adres e-mail oraz wpisany adres dostawy.
  • Wszyscy sprzedawcy akceptujący płatności przez system PayPal muszą zostać zweryfikowani, co oznacza, że można być pewnym, że rzeczywiście są tymi, za kogo się podają.
  • Co więcej w przypadku, gdy przedmiot opłacony przez system PayPal nie zostanie dostarczony, a handlowiec nie znajdzie dobrego rozwiązania problemu, możemy zrefundować do 100% straconych pieniędzy!

Dlaczego jest szybszy i bardziej komfortowy?

  • Wprowadzasz informacje tylko raz podczas zakładania konta PayPal. Następnie podczas płacenia za wybrany przedmiot wystarczy się zalogować z wybranym hasłem i potwierdzić płatność jednym kliknięciem.
  • Przedmioty można odebrać wcześniej, ponieważ pieniądze są rejestrowane na koncie PayPal zaraz po zapłaceniu. Są oni również powiadamiani przez wiadomości e-mail i mogą dostarczyć zamówienie szybciej, bez czekania na wykonanie długotrwałego przelewu międzybankowego.

Jakie są inne korzyści używania serwisu PayPal?

Sprawdź nasze centrum handlowe, aby ustalić, które sklepy internetowe oferują zniżki przy płatnościach PayPal. Należy również pamiętać, że za pośrednictwem serwisu PayPal nie tylko można kupować, ale również przelewać pieniądze natychmiast i za darmo do rodziny i przyjaciół na całym świecie.

Jak mogę rozpocząć korzystanie z serwisu PayPal?

Wystarczy, że klikniesz tutaj, aby nastąpiło przekierowanie na stronę rejestracyjną.

Gdzie mogę się dowiedzieć więcej o serwisie PayPal?

Odwiedź naszą stronę dla indywidualnych użytkowników.. Można tam obejrzeć nagrania wideo i przeczytać artykuły, w których wyjaśniono szczegółowo, jak działa nasz system.