Wczytuję dane...
Nife odzież damska

Nife to polska marka odzieży damskiej. Firma powstała w 2006 roku, a jej siedziba mieści się w Częstochowie.

Asortyment Nife stanowią nowoczesne ubrania, zaprojektowane z myślą o młodych i dynamicznych kobietach. Również forma zakupu tej odzieży jest zgodna z duchem czasu – koszule, bluzki i sukienki sygnowane nazwą marki można bowiem nabyć jedynie w Internecie. Taki sposób sprzedaży gwarantuje firmie dostęp do ogromnej liczby potencjalnych klientek, a co za tym idzie duży zbyt i możliwość bieżącego śledzenia potrzeb oraz oczekiwań konsumentek.

Tym, co wyróżnia Nife na tle innych producentów konfekcji damskiej jest łączenie w ramach każdego projektu funkcjonalności oraz komfortu z doskonałym wyczuciem stylu i zgodnością z aktualnie obowiązującymi trendami. Szeroki wybór kolorów i rozmiarów (36-44) w obrębie danego fasonu sprawia, że każda kobieta może dokonać zakupu wybranego modelu w interesującym ją odcieniu.

Firma nawiązała również liczne współprace branżowe. Partnerami Nife w wirtualnym świecie są m. in.: Shiny Box, OFFICE Style, Stylowe Buty oraz Absolute Beauty Card, która

zapewnia dostęp do największej w Polsce oferty Beauty Wellness & SPA oraz nielimitowanych zniżek nawet do 85% na usługi w salonach partnerskich.

Aby zapoznać się z ofertą marki Nife dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.