Wczytuję dane...
Nessa bielizna damska

Nessa to rodzinna firma, która powstała w 2008 roku w Dankowie, w województwie śląskim.

Od początków istnienia marce towarzyszyła misja i chęć udowodnienia, że polska bielizna damska może posiadać nie tylko wysoką jakość, ale może także pięknie wyglądać i być funkcjonalna. Największym atutem firmy stały się więc wysokiej klasy surowce wykorzystywane do produkcji wyrobów, w tym doskonałe dzianiny, przepiękne hafty i subtelne koronki. Wszystkie te materiały kupowane są od najlepszych europejskich producentów z Włoch, Niemiec, Hiszpanii i Polski, co pozwala projektantom i krawcom marki sprostać stale rosnącym oczekiwaniom rynku.

Bielizna Nessa jest elegancka i idealnie dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Posiada modne, ale jednocześnie wygodne kroje. Duża różnorodność modeli oraz bardzo szeroki wybór rozmiarów miseczek (od A do N) i obwodów (od 65 do 95 cm)
sprawia, że są one odpowiednie dla kobiet w każdym wieku, o różnych typach sylwetek i różnych rozmiarach biustów.

Nessa nieustannie śledzi aktualnie obowiązujące trendy i podnosi swoje standardy, dzięki czemu systematycznie przybywa jej wiernych klientek, dla których marka stała się synonimem pięknego wzornictwa i solidnego wykonania, gwarantującego komfort i wygodę w użytkowaniu.

Aby zapoznać się z ofertą marki Nessa dostępną w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.