Wczytuję dane...
Miran bielizna nocnaMiran to znany i ceniony polski producent bielizny nocnej. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Łodzi.

Tym co wyróżnia markę na tle konkurencji są eleganckie, a zarazem wygodne projekty o rozpoznawalnym stylu oraz modnym fasonie, zgodnym z aktualnymi trendami w podkreślaniu kobiecych kształtów.

Wyroby Miran to luksusowe modele w całości wytwarzane w Polsce, przy użyciu najwyższej klasy surowców i oryginalnych dodatków. Pracownicy firmy pieczołowicie wybierają doskonałe tiule, satyny i subtelne koronki, będące podstawą propozycji tego producenta. Wszystko to gwarantuje doskonałą jakość oraz piękną, dopracowaną formę.

Miran z każdym kolejnym sezonem stara się spełniać stale rosnące oczekiwania swoich klientek. Systematycznie wzbogaca więc swoją ofertę o modele zaprojektowane zgodnie z wymaganiami konsumentek i świadomie kreuje ją w taki sposób, aby panie mogły znaleźć wśród niej coś, co odpowiadałoby ich indywidualnemu stylowi i zapotrzebowaniom.

Oprócz najbardziej popularnych koszulek nocnych dostępnych w różnych fasonach i szerokiej gamie kolorystycznej, firma oferuje swoim klientkom kolekcje uroczych szlafroków i piżam, które zapewniają wysoką jakość i prezentują również piękną formę.

Aby w pełni zapoznać się z ofertą bielizny nocnej marki Miran dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.