Wczytuję dane...
Linea Fashion elegancka bielizna korygująca

Linea Fashion to jedna z trzech marek działających pod szyldem firmy Mar-Ko Products założonej w 2007 roku w Łodzi. Przedsiębiorstwo od początku swej działalności stawiało na indywidualizm i tworzenie własnych, niepowtarzalnych projektów. Taka postawa zaowocowała reputacją wiarygodnego, solidnego i rzetelnego partnera biznesowego, oferującego swym klientom najwyższej jakości unikalne produkty.

Sama linia Linea Fashion to praktyczna, uniwersalna, a zarazem nietuzinkowa bielizna wyszczuplająca, która z nawiązką spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pań. W skład kolekcji wchodzą różnego rodzaju figi, body i spodenki, które błyskawicznie korygują niedoskonałości damskiej sylwetki i zdecydowanie poprawiają samopoczucie kobiet. Wszystkie modele wykonane są ponadto z wysokogatunkowych, miękkich, oddychających i nieodznaczających się pod ubraniami materiałów, które nie podrażniają skóry i zapewniają dyskrecję oraz niebywały komfort w trakcie użytkowania.

Aby zapoznać się z ofertą marki Linea Fashion dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl znaleźć można po linkiem Linea FashionLinea Fashion luksusowa bielizna korygująca