Wczytuję dane...
Lemigo  
Lemigo
Klapki na basen i plaże Lemigo Lemigo - marka, którą pokochasz za piankowe klapki. Lemigo to marka, która pojawiła się na rynku w 1990 roku...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Klapki na basen i plaże Lemigo

Lemigo - marka, którą pokochasz za piankowe klapki. Lemigo to marka, która pojawiła się na rynku w 1990 roku. Na początku produkcja opierała się na obuwiu tekstylnym, jednak wraz z biegiem czasu asortyment znacznie się poszerzał. Do swojej oferty marka dodała m.in. obuwie wędkarskie i myśliwskie, a także obuwie kaloszowe oraz piankowe. Lemigo to firma, która po raz pierwszy na rynek obuwniczy wprowadziła super lekkie kalosze wykonane z pianki EVA oraz PU. Połączenie tych dwóch tworzyw sztucznych sprawiło, że produkowane przez firmę modele obuwia mogły sprostać wyjątkowo wysokim standardom stawianym obuwiu bezpiecznemu.

W ofercie sklepu Ekskluzywna znajdziesz np. klapki wykonane z wodoodpornej pianki wyróżniające się lekkością i ogromną wytrzymałością na uszkodzenia. Jest to jeden z produktów, za które klienci mający okazje wypróbować obuwie pokochali tę markę. Zaufanie oraz wierność klientów udało im się zdobyć między innymi dzięki doskonałej jakości, oraz wysokim standardom. Cechą charakterystyczną obuwia Lemigo jest też barwna kolorystyka. Wszystko to sprawia, że marka jest jednym z najpopularniejszych producentów obuwia specjalistycznego.