Wczytuję dane...
La’Aurora odzież damska

La’Aurora to polska marka odzieży damskiej, której właścicielem jest Maciej Urbański. Siedziba firmy znajduje się w województwie łódzkim.

To czym wyróżnia Aurorę  na tle innych producentów w tym segmencie rynku jest bardzo atrakcyjna cena przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wyrobów. Firma tworzy bowiem propozycje eleganckie, wygodne i w zasięgu finansowych możliwości docelowych klientów.

La’Aurora jest marką nastawioną na ciągły rozwój, podejmowanie nowych wyzwań oraz doskonalenie kadr i warsztatu. Listę jej priorytetów otwierają potrzeby kobiet nowoczesnych i świadomych swojego stylu. W związku z tym firma wykonuje swoje modele we własnym zakładzie, a do ich produkcji używa najlepszej klasy szlachetnych tkanin polskich, niemieckich, chińskich, koreańskich, włoskich, hiszpańskich, a także tureckich. Oprócz tego Aurora dokłada wszelkich starań, aby w jej kolekcjach znajdowały się zawsze modne fasony i kolory, składające się na ponadczasowe propozycje. Dba również o idealne dopasowanie kreacji do sylwetek pań – odzież marki szyta jest zgodnie z europejską tabelą rozmiarów, dzięki czemu wyroby „trzymają swoje wymiary”.

Aby zapoznać się z pełną ofertą La’Aurora dostępną w sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.