Wczytuję dane...
Kostar bielizna damska

Kostar to firma bieliźniana powstała w 1989 roku w Białymstoku. Jej właścicielem jest Dariusz Kowalski.

Marka budowała swoją pozycję w nowej rzeczywistości rynkowej, która była trudna dla wszystkich przedsiębiorców, a szczególnie dla tych, którzy za główny cel postawili sobie zaspokojenie zapotrzebowania polskich kobiet na wysokiej jakości damską bieliznę. Białostockiej firmie udało się jednak zbudować silną pozycję i zdobyć zaufanie rzeszy klientek, spragnionych odrobiny luksusu na co dzień.

Kostar zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, wykorzystuje w swojej produkcji zaawansowane technologie i używa jedynie wysokiej klasy surowców z Francji, Szwajcarii, Włoch, Niemiec i Austrii. Dzięki temu klientki otrzymują nieskazitelną bieliznę o doskonałej jakości i wykończeniu. Aby stale wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pań, projektanci firmy na bieżąco śledzą obowiązujące trendy w modzie i są otwarci na wszelkie sugestie. Ich najważniejszym celem jest bowiem tworzenie kolekcji komfortowych oraz podkreślających unikalność oferowanych produktów.

Asortyment marki obejmuje biustonosze (od miseczki A do miseczki J, obwody od 65  do 110), majteczki, body i gorsety, które dostępne są w różnorodnych rozmiarach i kolorach. Pozwala to zaspokoić potrzeby najbardziej wybrednych klientek.

Tym, co wyróżnia modele marki Kostar na tle konkurencji jest bogata kolorystyka, ciekawe wzornictwo oraz perfekcyjna konstrukcja. Potwierdzeniem renomy marki są liczne certyfikaty, m.in. Certyfikat Najlepsza Polska Jakość, Certyfikat Przyjazny dla Człowieka i Euro Certyfikat 2007.

Aby zapoznać się z ofertą marki Kostar dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj