Wczytuję dane...
Kinga ekskluzywna bielizna damska

Kinga to firma z Białegostoku, która istnieje na rynku od 1994 roku. Obecnie jest to prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające blisko 140 wysoce wykwalifikowanych pracowników.

Marka specjalizuje się w produkcji bielizny damskiej typu push-up. Bogata oferta obejmuje biustonosze, koszulki i gorsety, które powstają przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów, takich jak żakardowa i atłasowa satyna, delikatne francuskie koronki oraz oryginalne dzianiny i dodatki. Wszystko to sprawia, że propozycje białostockiej firmy odznaczają się wykwintną elegancją i subtelną kobiecością.

Dwa razy do roku klientkom proponowane są nowe modele w kategoriach: wiosna/lato i jesień/zima, a na potrzeby sklepu internetowego tworzone są dodatkowo specjalne limitowane edycje, które cieszą się szczególnym uznaniem klientek. Oprócz tego Kinga posiada w swojej sprzedaży ofertę walentynkową oraz kolekcję Sophie Verney, będącą ekskluzywną bielizną dla pań o dużych biustach. 

Firma jest również gwarancją najwyższej jakości, która znajduje swoje potwierdzenie w licznych Laurach Konsumenta, certyfikatach Fair Play oraz przynależności do elitarnej grupy Gazel Biznesu. Marka prowadzi dystrybucję poprzez sieć hurtowni na terenie całej Polski oraz poza granicami naszego kraju.

Aby zapoznać się z ofertą bielizny damskiej marki Kinga dostępną na stronie naszego sklepu Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.