Wczytuję dane...
Katrus odzież damska

Katrus to młoda marka odzieżowa założona w 2012 roku przez blogerkę Kamillę.

Na bogatą ofertę firmy składają się m. in. kobiece sukienki, bluzki oraz nietuzinkowe żakiety. Wszystkie propozycje cechuje nowoczesność i pewnego rodzaju nonszalancja, przy jednoczesnym zachowaniu klasycznych i ponadczasowych fasonów.

Różnorodność i unikatowy charakter asortymentu sprawia, że firma zyskuje coraz szersze grono wielbicielek, ceniących sobie niebanalne kroje i bogatą kolorystykę. Rozkloszowane i ołówkowe kroje sukienek, luźne narzutki, przejściowe kurtki– wszystko to sprawia, że nawet najbardziej wybredna kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

Tym, co bez wątpienia wyróżnia ofertę Katrus na tle konkurencji jest szeroki wybór kolorów w obrębie danego fasonu, dzięki czemu każda klientka może dokonać zakupu wybranego modelu w interesującym ją odcieniu

Ubrania marki produkowane są w Polsce przy użyciu wysokich jakościowo surowców, zapewniających komfort noszenia oraz solidne wykonanie. Do produkcji tej odzieży wykorzystuje się zarówno dziewczęce, lekkie materiały, jak również stylowe i eleganckie tkaniny.

Kolekcje firmy dostępne są w wielu sklepach internetowych, w tym również w naszym sklepie Ekskluzywna.pl. Aby zapoznać się z pełną ofertą marki Katrus przejdź tutaj.