Wczytuję dane...
Excellent Beauty elegancka bielizna erotyczna

Excellent Beauty to unikalna bielizna erotyczna będąca zaskakującą i zupełnie nową odsłoną dobrze znanego i cenionego w branży producenta Lorin, który od lat kojarzy się Klientkom z wyjątkowym stylem, wysoką jakością oraz maksymalnym komfortem w trakcie użytkowania. Firma powstała w 1991 roku w Andrychowie i na starcie swej działalności zajmowała się szyciem kostiumów i strojów kąpielowych. Od początków istnienia za główny cel marka stawiała sobie zadowolenie Konsumentów oraz wspomnianą już doskonałą jakość i styl oferowanych produktów, dlatego wytrwale podążała za trendami lansowanymi na wybiegach całego świata i stale sprowadzała najlepsze tkaniny z Włoch, Francji i Hiszpanii.

Atrakcyjny i cieszący się niezmiennym zainteresowaniem asortyment powoli powiększał się o kolejne fasony, kolory i materiały, aż przyszedł czas na autorską linię erotycznej bielizny, czyli Excellent Beauty.

Jest to seria projektów, wyróżniająca się klasycznym charakterem i tradycyjnymi rozwiązaniami okraszonymi odrobiną szalonej, nieokiełznanej, a czasami po prostu intrygującej nowoczesności. Różnorodne kroje, transparentne koronki, zmysłowe tasiemki, śmiałe wycięcia i przykuwające wzrok detale sprawiają, że każda z Pań bez problemu znajdzie tu coś dla siebie.

Pełną ofertę polskiego producenta dostępną w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl znaleźć można po linkiem Excellent BeautyExcellent Beauty luksusowa bielizna erotyczna