Wczytuję dane...
Demi Saison kostiumy kąpielowe

Demi Saison to polski producent, który zajmuje się produkcją bielizny plażowej. Siedziba firmy mieści się w Łodzi, a jej właścicielką jest Jolanta Kwapisz.

Marka posiada w swojej ofercie jedno- i dwuczęściowe kostiumy kąpielowe, dostępne w wielobarwnej gamie kolorystycznej i szerokim przedziale rozmiarowym. Wszystkie modele Demi Saison wykonane są z najlepszej jakości rozciągliwych materiałów, gwarantujących wysoki komfort użytkowania, odporność na czynniki zewnętrzne oraz idealne przyleganie do ciała.

Za cel swojej działalności firma stawia sobie pełne zadowolenie klientek, w związku z tym jej propozycje wykonane są z największą starannością i dbałością o szczegóły. Często łączą też w sobie elegancję i sportowy design, dzięki czemu aktywny wypoczynek nie musi oznaczać nudnego i szarego stroju, wręcz przeciwnie – propozycje producenta udowadniają, że również na plaży czy na basenie kobieta może wyglądać atrakcyjnie i ponętnie, nie musząc rezygnować z własnej wygody.

Aby w pełni zapoznać się z ofertą kostiumów kąpielowych Demi Saison dostępną na stronie naszego sklepu Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.