Wczytuję dane...
Bellinda bielizna damska

Bellinda to obecnie wiodąca marka bieliźniarska w Europie Środkowej i Wschodniej, której początki sięgają roku  1882, kiedy to Josef Heinrich Vatter założył w Republice Czeskiej, w miejscowości Krasna Lipa, firmę produkująca rajstopy i skarpety.

Rodzinna spółka rozrastała się w szybkim tempie, wykupując po drodze inne firmy i zakładając liczne zagraniczne filie. Sama marka Bellinda, działająca w ramach wielkiego przedsiębiorstwa o tak licznych rozgałęzieniach, została powołana do życia dopiero w 1950 roku, a na masowe rynki weszła w roku 1982. Od 1995 roku firma rozwijała swoją działalność na Węgrzech, w Rosji, w Polsce oraz na Ukrainie, a w roku 1998 w miejscowości Dolni Redice otworzyła centrum dystrybucyjne, które zajmuje się przygotowywaniem wszystkich zamówień wysyłanych na Słowację, Węgry, do Polski oraz na Ukrainę. Dzisiaj Bellinda jest częścią DBApparel Group razem z takimi markami, jak: PLaytex, DIM czy Wonderbra. Polski oddział firmy ma swoją siedzibę w Łodzi.

Dzięki swoim innowacyjnym produktom najwyższej jakości Bellinda cieszy się ogromnym uznaniem oraz niesłabnącą popularnością. Marka oferuje swoim klientom szeroki asortyment, wśród którego prym wiodą rajstopy, skarpety oraz bielizna damska, męska i dziecięca.

Aby zapoznać się z pełną ofertą marki Bellinda dostępnym w sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.