Wczytuję dane...
Bielizna damska Ava Marka Ava znana jest zwolenniczkom najwyższej jakości bielizny od blisko 1998 roku. Od początku istnienia swojej działa...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Bielizna damska Ava

  Marka Ava znana jest zwolenniczkom najwyższej jakości bielizny od blisko 1998 roku. Od początku istnienia swojej działalności stawia ona na wygodę noszenia bielizny, na pełen komfort, ale również i na sam wygląd pozwalający kobietom czuć się dobrze, pewnie i przede wszystkim kobieco. Ava jest marką rozpoznawalną, cenioną i wybieraną przez kobiety w każdym wieku i o każdym typie figury.

  W wachlarzu naszych produktów nie mogło zabraknąć i bielizny tego producenta. Szeroka oferta jesteśmy przekonani, spodoba się wszystkim zwolenniczkom najwyższej jakości bielizny na co dzień. W naszym sklepie można zakupić najwyższej jakości biustonosze w różnych kolorach i wzorach, w pełni regulowane, z miękkimi, półusztywnianymi lub sztywnymi miseczkami, niezwykle wygodne stringi i figi, bardzo efektowne stroje kąpielowe, a także inne dodatki ze świata bielizny nocnej i erotycznej, które okażą się być wyśmienitym wyborem do zakładania na co dzień, jak również i w przypadku na przykład pasów do pończoch - namiętnych nocy z ukochaną osobą. Wybierając markę Ava, jesteśmy przekonani o tym, że będzie to najlepszy z możliwych wyborów dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających pań.

  Ava to białostocka firma od 1998 roku oferująca kobietom szeroki asortyment bielizny. W ciągu 13 lat z niewielkiego 10 osobowego zespołu Ava ewoluowała do prężnie działającego zakładu produkcyjnego zatrudniającego 150 osób. Dzięki szczegółowo zaplanowanym działaniom marketingowym i rozwojowym, firma z roku na rok poszerza grono swoich stałych klientek. Nowe kolekcje marki ukazują się jedynie dwa razy do roku, jednak nieustannie tworzone są nowe modele, będące uzupełnieniem wcześniejszych projektów.

  Główne propozycje firmy stanowią nie tylko biustonosze i figi, ale również seksowne gorsety i zmysłowe koszulki. Bogata gama kolorów, fasonów i rozmiarów sprawi, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

  Produkty Ava wykonane są z najwyższej jakości dzianin, koronek oraz haftów. Zwracanie uwagi na detale, szycie w Polsce oraz oryginalność każdej kolejnej kolekcji czynią markę solidną i niepowtarzalną.

  Dbając o swój wizerunek i jakość produkowanej bielizny firma nieustannie doskonali umiejętności i unowocześnia swój park maszynowy. Dzięki dofinansowaniu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 Ava zakupiła innowacyjną maszynę pozwalającą na zwiększenie ilości produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej delikatności wytwarzanej bielizny. Z kolei w ramach projektu „Rozwój kooperacji firm z  branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej” firma dwa razy do roku wydaje katalogi ze zdjęciami swoich kolekcji.

  Bielizna Ava cieszy się uznaniem w Polsce, gdzie ma liczne punkty dystrybucyjne, jak również poza granicami naszego kraju, m.in. w Rumunii i na Ukrainie.