Producent: Yonelle
Realizacja zamówienia 2-5 dni
246,00 PLN
* z podatkiem VAT
KUP TERAZ!
Koszt wysyłki od: 0,00 PLN
średnia: 0.0  ocen: 0

Zastosowanie    do twarzy
Cera    atopowa, bardzo sucha, do każdego rodzaju, dojrzała, mieszana, naczynkowa, normalna, podrażniona, skłonna do alergii, sucha, szorstka, trądzikowa, tłusta, wrażliwa
Działanie    liftingujące, regenerujące, wygładzające
Opakowanie    bez folii
Pojemność    30ml

Zabiegi mikronakłuwania infuzyjnego skóry z użyciem czystego retinolu intensywnie stymulują cerę dojrzałą do odnowy i rekonstrukcji. Następuje radykalna poprawa jędrności i gęstości skóry, pobudzenie mikrokrążenia, dotlenienie i doenergetyzowanie komórek skóry, poprawa jej kolorytu i odświeżenie. Cera wygląda atrakcyjniej i młodziej. Ponadprzeciętne efekty kosmetyczne osiągnięto dzięki zastosowaniu techniki mikronakłuwania infuzyjnego, która sprawia, że retinol i składniki aktywne serum wnikają do skóry przez setki tysięcy mikrokanalików, nawet 1000 razy! lepiej niż normalnie, działając z nieporównywalną skutecznością. Dodatkowo retinol przenoszony jest przez NANODYSKI™, zapewniające jego kontrolowane i przedłużone działanie.

MEZOROLLER 0.2

Urządzenie przeznaczone do intensywnej stymulacji skóry dojrzałej w warunkach domowych. Posiada 600 certyfikowanych, cienkich igieł o długości 0,2 mm pokrytych tytanem, osadzonych na ruchomej rolce. Służy do mikronakłuwania naskórka, które polega na przesuwaniu urządzenia w różnych kierunkach po powierzchni skóry – tak zwanym rolowaniu.

INFUZYJNE SERUM MŁODOŚCI

Bardzo aktywny kosmetyk do cery dojrzałej 40+. Z infuzyjną technologią NANODYSKÓW™ , reaktywatorem metabolizmu komórkowego i czystym retinolem. Doskonały do stosowania podczas zabiegu mikronakłuwania skóry. To szybko działający zastrzyk młodości, który przeciwdziała wszystkim rozpoznanym objawom starzenia się skóry. Badania kliniczne wykazały wyraźną redukcję zmarszczek oraz poprawę jędrności i gęstości skóry.


Polecamy