Wczytuję dane...
L&L szlafroki

L&L to polska marka z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim i ponad dwudziestoletnim stażem na rynku bieliźnianym. Firma posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie Polski oraz 3 punkty dystrybucyjne w Czechach i 2 na Słowacji.

L&L specjalizuje się w produkcji szlafroków damskich, męskich i dziecięcych, do wyrobu których używa najwyższej jakości materiałów, takich jak frotte wellsoft, multisoft, termo frotte i frotte 100 % bawełny.

Firma jest w stanie wykonać prawie każde zlecenie otrzymane od klienta hurtowego. Propozycje marki szczególnie dużą popularnością cieszą się wśród agencji reklamowych i koncernów, które w ramach programów lojalnościowych i upominkowych chętnie obdarowują nimi swoich współpracowników oraz partnerów handlowych. Na specjalne życzenie L&L może bowiem przygotować oryginalne aplikacje i uszyć szlafroki według sugerowanego koloru, wzoru oraz kroju, które zapewnią obdarowanym ładny, trwały i kojarzący się z dobra marką upominek. Bogactwo kolorów i wzorów dodatkowo podnosi atrakcyjność tych wyrobów oraz sprawia, że są one w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów, którzy oprócz walorów wizualnych, zwracają uwagę na jakość i komfort użytkowania.

Aby zapoznać się z pełną ofertą szlafroków L&L dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.