Producent: Schwarzkopf
Realizacja zamówienia 2-5 dni
413,00 PLN
* z podatkiem VAT
KUP TERAZ!
Koszt wysyłki od: 0,00 PLN
średnia: 0.0  ocen: 0

producent: Schwarzkopf
seria: Supreme Keratin Instant Keratin Infusion 02
przeznaczenie: dla kobiet
rodzaj opakowania: bez foliiSchwarzkopf stworzył innowacyjny, nowatorski system, który wygładza, dyscyplinuje i jednocześnie pielęgnuje włosy. Bez względu na to czy były uprzednio rozjaśniane, farbowane, czy są suche, uwrażliwione, czy z natury są kręcone, grube czy cienkie. Dla każdego typu włosów zabieg wygładzający System Supreme Keratin jest ratunkiem.

Składa się on z 4 kolejnych elementów, wykonywanych przez fryzjera podczas niespełna dwugodzinnego zabiegu. Daje długotrwałe, natychmiast widoczne efekty utrzymujące się przez 12 tygodni, a nawet dłużej.

Drugim krokiem tej profesjonalnej kuracji wygładzającej jest zastosowanie preparatu Instant Keratin Infusion, który zawiera keratynę, witaminę C oraz jedwab. Działa on podobnie jak preparaty do ondulacji i trwałego prostowania, nie ingeruje jednak trwale w wewnętrzną strukturę włosów i tym samym nie niszczy ich. Wręcz przeciwnie. Hydrolizowana keratyna zaczyna wzmacniać włosy od wewnątrz, a witamina C i siarczyn sodu, aktywowane ciepłem prostownicy przekształcają wewnętrzne a we włosach, bez uszczerbku na ich kondycji.

Zabieg keratynowego prostowania włosów Schwarzkopf Supreme Keratin Instant Keratin Infusion:
- Keratyna i witamina C pielęgnują i wzmacniają.
- Włosy są gładsze, bardziej zdyscyplinowane i błyszczące.
- Kręcone, sianowate włosy zyskują dyscyplinę i definicję.
- Puszenie i sterczące kosmyki zostają wyeliminowane.
- Rozczesywanie i stylizacja stają się przyjemnością a nie obowiązkiem.
- Efekt utrzymuje się przez 12 tygodni - aż 3 miesiące gładkich, posłusznych włosów.

Stosowanie:
Po dokładnym określeniu stanu, kondycji i rodzaju włosów przystąp do nakładania produktu. Proporcje i ilości potrzebne do zabiegu znajdziesz w artykule. Przed użyciem wstrząśnij.
Przeczesz włosy grzebieniem z gęstymi zębami, aby usunąć nadmiar preparatu Keratin Infusion. Rozpocznij aplikację na długości włosów, a potem u ich nasady - sekcja po sekcji. Wysusz dokładnie, by włosy były zupełnie suche. Przystąp do prostowania włosow ceramiczną prostownicą o temp. nie wyższej niż 200oC. Prostuj 1 cm partie włosów. Po 5 minutach od wyprostowania dokładnie spłucz. Przejdź do 3 kroku systemu Supreme Keratin.