Producent: L'oreal
Realizacja zamówienia 2-5 dni
89,00 PLN
* z podatkiem VAT
KUP TERAZ!
Koszt wysyłki od: 0,00 PLN
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: L'oreal
Seria: Serie Expert Aminexil Advanced
Pojemność 10x6ml
Przeznaczenie: dla kobiet
Rodzaj: kuracja przeciw włosom wypadającym
Włosy: wypadające
Rodzaj opakowania: produkt niefoliowany przez producenta

Działanie:
Aminexil wspomaga przytwierdzenie korzenia włosa w skórze głowy. Wypadanie włosów zostaje znacznie zmniejszone. Unikalny kompleks odżywczy Omega -6 pobudza aktywność korzenia włosa. Ampułki mają za zadanie regulować problem stałego lub okresowego wypadania włosów. Aminexil Advanced to rewolucyjny program zawierający formułę podwójnego oddziaływania na skórę głowy w celu zwalczania przerzedzania włosów.
Przerzedzanie włosów jest nie tylko związane z naturalnym procesem starzenia się, ale jest wiele czynników, które mogą mieć na to wpływ. Uwarunkowania dziedziczne, zmiany hormonalne, leki (w tym stosowane w chemioterapii), a nawet czynniki emocjonalne takie jak stres, zmęczenie przyczyniają do wypadania włosów.
Aminexil Advanced to program zwalczania przerzedzania włosów oparty na dwóch czynnikach - Aminexil i Omega-6 Complex. Omega-6 (powszechnie znany jako witamina F) to bogaty odżywczy kompleks, która przemienia ceramidy (naturalny składnik włosy) i oddziaływuje działa na korzeń włosa w celu stymulowania wzrostu. Aminexil ma za zadanie utrzymywać elastyczność i jędrność mieszków włosowych i zachęcać włókna włosów do solidniejszego zakotwiczania się w skórę głowy.
Zawartość aminexilu: 1,5 %, zawartość nutri complexe 0,1 %. Aminexil wspomaga przytwierdzenie korzenia włosa w skórze głowy. Wypadanie włosów zostaje znacznie zmniejszone. Unikalny kompleks odżywczy Omega-6 pobudza aktywność korzenia włosa. Ampułki mają za zadanie regulować problem stałego lub okresowego wypadania włosów.
Program stosowania:
- kuracja intensywan: 1 dawka dziennie przez 6 kolejnych tygodni,
- kuracja podtrzymująca: minimum 3 dawki tygodniowo przez 8 kolejnych tygodni.
Kurację należy przeprowadzać 2 razy w roku w okresach nasilonego wypadania włosów związanego ze zmianami pór roku (wiosna, jesień) jako program trwający od 6 do 8 tygodni.
Stosować na włosy umyte i wysuszone lub osuszone ręcznikiem.
Całość dawki nałożyć pasmo po paśmie bezpośrednio na skórę głowy
Aby pobudzić mikrokrążenie, masować skórę głowy opuszkami szeroko rozstawionych palców ruchem okrężnym przez 1 minutę Nie spłukiwać Produkt oryginalny, fabrycznie zapakowany.