Wczytuję dane...
gWinner stroje kąpielowe i odzież fitness

gWinner to założona w 1984 roku firma, będąca jedną z wiodących polskich marek w branży strojów kąpielowych i odzieży fitness. Jej siedziba znajduje się w Czechowicach – Dziedzicach na południu kraju. Ciekawostką może być fakt, iż po uprzednim telefonicznym umówieniu się na spotkanie, można osobiście odwiedzić producenta w celu zapoznania się z jego wyrobami.

Głównym celem marki było i jest dostarczenie wszystkim entuzjastom sportu solidnej, stylowej i wygodnej odzieży oraz odpowiednich akcesoriów. W związku z tym wszystkie kolekcje gWinner projektowane są w taki sposób, aby idealnie dopasować się do sylwetki i rozmiaru oraz podkreślić indywidualny styl klienta. Do produkcji wyrobów firmy używa się  najwyższej klasy włoskich dzianin, przeważnie firmy Carvico, które gwarantują szybkie schnięcie, dużą wytrzymałość i ochronę przed słońcem. Stroje kąpielowe dla pań wykonane są w głównej mierze ze ślicznych, wzorzystych tkanin, które zapewniają idealne podkreślenie kobiecych kształtów.

Produkowana w Polsce odzież gWinner poddawana jest nieustannym testom wykonywanym przez odpowiednich specjalistów, co ma zapewnić doskonałą, najwyższą jakość. Oprócz tego firma oferuje atrakcyjne ceny, wieloletnie doświadczenie w branży, a także profesjonalną obsługę. Współpracuje ponadto z dystrybutorami odzieży sportowej, hurtowniami, klubami fitness, ośrodkami sportowymi i basenami oraz punktami sprzedaży detalicznej w całym kraju. Dzięki temu produkty marki są rozpoznawalne i sprzedawane także w całej Europie, Egipcie i Kanadzie.

Aby zapoznać się z pełną ofertą firmy gWinner dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.