Producent: Fake Bake
Realizacja zamówienia 2-5 dni
97,00 PLN
* z podatkiem VAT
KUP TERAZ!
Koszt wysyłki od: 0,00 PLN
średnia: 0.0  ocen: 0

Rodzaj    pianka
Stosowanie    samoopalacz
Działanie    brązujące
Model    Mousse
Skóra    każdy rodzaj
Opakowanie    bez folii
Pojemność    120ml

Unikalna technologia Fake Bake gwarantuje najbardziej luksusową złotą opaleniznę do wszystkich odcieni skóry. Wzbogacona i ultralekka pianka wiąże najwyższej jakości składniki z dwoma silnymi środkami opalizującymi, zapewniając niezwykłą głębię koloru skóry twarzy i ciała. Dzięki piance Twoja skóra uzyska perfekcyjną opaleniznę! Zastosowanie w godzinach porannych dodadzą Tobie całodniowej pewności siebie. Produkt idealny dla utrzymywania opalenizny lub w celu stworzenia bardziej subtelnego opalenia.

Kosmetyk zawiera zarówno DHA, jak i Erytrulozę. Dzięki Self Tanning Mousse skóra osiąga niebywale ciemny koloryt skóry – wystarczy jedynie użyć samoopalacza na noc i pianki na dzień. Gdy chcemy użyć równocześnie i samoopalacza i łóżka samoopalającego, zalecamy użycie pianki. Można ją nakładać tuż przed położeniem się na łóżku, żeby skrócić czas w nim spędzony, a jednocześnie zyskać niewiarygodną opaleniznę.

Stosowanie:

Można zastosować ją po skorzystaniu z łóżka, melanina jest wówczas pobudzona, co można wykorzystać do osiągnięcia głębszej opalenizny.
Przy porannej aplikacji pianki należy się upewnić, że skóra jest oczyszczona i nie znajdują się na niej resztki płynów/mydła oraz nie jest natłuszczona.

Produkt zawiera rękawice wielokrotnego użytku. Produkt nie zawiera Parabenu.