Producent: Bvlgari
Realizacja zamówienia 2-5 dni
112,00 PLN
* z podatkiem VAT
KUP TERAZ!
Koszt wysyłki od: 0,00 PLN
średnia: 0.0  ocen: 0

Opakowanie    zafoliowane
Pojemność    25ml
Premiera zapachu    2013
Nuta głowy    lotos, mandarynka
Nuta serca    heliotrop, korzeń irysa
Nuta podstawy    drzewo sandałowe, syjamski benzoes, piżmo

Bvlgari Omnia Crystalline EDP zapewnia głębię i bogatsze aromaty dla linii Crystalline niż wersja EDT. Nowa edycja BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE EAU DE PARFUM została stworzona przez perfumiarza Alberto Morillas z domu Firmenich, odpowiedzialnego za stworzenie całej kolekcji Omnia.

"„Celem było stworzenie wersji Crystalline ponad dziesięć lat po edycji o koncentracji wody toaletowej, która będzie bogatsza, bardziej luksusowa i dopracowana, przy zachowaniu tej samej jakości, atrakcyjności i oryginalności zapachu”.

Wybitny perfumiarz podkreślił, iż jest to do tej pory najbardziej kobiecy zapach, ekstremalnie seksowny, ale nie wulgarny. „To nie jest tylko bardziej skoncentrowana wersja, jest to naprawdę zupełnie nowe podejście do tej kreacji, przywiązanej do nowych, bardzo unikalnych i ekskluzywnych składników, które wpisują się w nowoczesność Bvlgari.”

Omnia Crystalline EDP otwiera się nutami lotosu, reprezentującego w Azji symbol czystości i soczystej mandarynki, która swoimi słodkimi kroplami wzbogaca wdzięczne płatki kwiatu. Serce zostało obdarzone mieszanką korzenia irysu (w stałej postaci) i waniliowego heliotropu, zawiniętego w delikatny, pudrowo – zmysłowy uścisk. Ciepłe i kremowe odcienie pochodzą z drzewa sandałowego, benzoesu z Syjamu i piżma, które razem tworzą bazę kompozycji.