Wczytuję dane...
Witamy na blogu Ekskluzywna.pl!
Marzec 2020
Wybór odpowiedniego koloru bielizny ma ogromne znaczenie - nie tylko dla walorów estetycznych. Wśród klasycznych barw bielizny nie można nie wymienić czerni oraz bieli. Który z nich wybrać? A może biała bielizna lepiej pasuje do pewnego typu ubrań niż cza
Zobacz więcej
Przed mrozem możemy się chronić na różne sposoby, ale najlepiej zacząć od odpowiedniej bielizny, która będzie skutecznie trzymać ciepło, ale jednocześnie będzie przewiewna. Najlepszym wyborem w tej kwestii będzie bielizna termoaktywna na zimę, która przyd
Zobacz więcej
Ciąża jest wyjątkowym czasem, ale pełnym zmian, dlatego warto zadbać o swój komfort pod każdym względem. Rosnący brzuszek i zwiększona wrażliwość piersi sprawiają, że specjalna bielizna ciążowa powinna zastąpić klasyczną wersję.
Zobacz więcej
Figi, choć są niewidoczne pod ubiorem, świadomość założenia ładnej bielizny potrafi dodać pewności siebie. Czym kierować się przy ich zakupie?
Zobacz więcej
Perfekcyjnie dopasowana bielizna ślubna nie może odznaczać się pod suknią i musi zapewnić komfort oraz podkreślać urodę panny młodej. Jak ją jednak prawidłowo dobrać?
Zobacz więcej
Bokserki, kąpielówki, a może bermudy? Chociaż do sezonu jeszcze daleko, warto już dziś rozważyć, co będziecie nosić podczas plażowego sezonu. Wybór wbrew pozorom jest całkiem spory!
Zobacz więcej