Wczytuję dane...
WOL-BAR bielizna damska

WOL-BAR to łódzkie przedsiębiorstwo produkcyjno – handlowo – usługowe zarządzane przez Przemysława Wolniewicza. Firma, która powstała w połowie lat 90 – tych ubiegłego wieku obecnie zajmuje wiodącą pozycję na polskim rynku.

Główny asortyment marki stanowi damska bielizna, wśród której prym wiodą wyrafinowane szorty, stringi i figi. Kładąc największy nacisk na jakość oraz oryginalne wzornictwo, WOL-BAR współpracuje jedynie z najlepszymi europejskimi dostawcami koronek, haftów oraz dzianin.

Filozofia firmy w całości opiera się na satysfakcji kupujących. Każdy etap produkcji podlega tu skrupulatnej kontroli, a szefostwo stale szkoli swoich pracowników. Wszystko to oraz solidność, innowacyjność w projektowaniu i podążanie za najnowszymi trendami bieliźnianymi sprawiło, że marka doczekała się rzeszy wiernych klientek, których liczba systematycznie rośnie.

WOL-BAR posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całej Polski, a oprócz tego od kilku lat z powodzeniem podbija zagraniczne rynki. Do dziś firmie udało się nawiązać trwałe relacje z partnerami na Ukrainie, w Finlandii, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii, Grecji, na Islandii, w USA, Czechach i na Słowacji.

Unikalne wzornictwo, oryginalne detale oraz dbałość o szczegóły – oto przepis marki na zdobycie uznania klientek oraz wyznaczanie trendów na rynku bieliźniarskim w Polsce.

Sprawdź w naszym sklepie Ekskluzywna.pl jak prezentują się produkty WOL-BAR. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.