Wczytuję dane...
Veneziana rajstopy i pończochy

Veneziana to popularny producent, który działa na polskim rynku już od blisko 20 lat. Marka ta jest synonimem wysublimowanego stylu oraz wysokiej jakości wyrobów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stale powiększającej się grupy klientek firma podąża za najnowszymi trendami oraz nowinkami branżowymi, jednak zawsze akcentuje w swoich projektach nieśmiertelną i cenioną klasykę. Nie znaczy to, że kolekcje Veneziany są nudne i przewidywalne. Wręcz przeciwnie, marka co sezon oferuje klientkom modele rajstop, pończoch i legginsów o niepowtarzalnych wzorach, dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wszystko to sprawia, że Veneziana zaliczana jest do liderów producentów wyrobów pończoszniczych w Polsce. Oprócz tego firma cieszy się dużym zainteresowaniem również w krajach Unii Europejskiej oraz na rynkach wschodnich, gdzie popularność marki utrzymuje się na wysokim poziomie już od wielu lat.

Produkty Veneziana dostępne są w licznych salonach firmowych oraz butikach z bielizną i artykułami pończoszniczymi na terenie całego kraju.

Aby zapoznać się z ofertą marki Veneziana w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.