Wczytuję dane...
Umbro bielizna męska

Swoich początków marka Umbro sięga do 1924 roku, kiedy to w Anglii dwaj bracia Harold i Wallace Humphreys postanowili wydać na rynek innowacyjną, jedyną w swoim rodzaju odzież sportową skierowaną dla piłkarzy. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu firma zaczęła się rozwijać, oferować coraz szerszą ofertę, docierać do jeszcze większej grupy odbiorców na całym niemal świecie.

Dziś jest jedną z wiodących marek na rynku, która posiada ogromny wachlarz produktów związanych ze sportem. Doskonałej jakości fenomenalna odzież sportowa, rewelacyjne buty sportowe oraz uwielbiana bielizna. Wszystko to cieszy się tak dużym powodzeniem, że sięga coraz dalej i na coraz to większą skalę.

Wygoda? Z całą pewnością. Komfort? Bez dwóch zdań? Design? Oczywiście! Tym wszystkim określić możemy to, co Umbro ma nam do zaoferowania, wciąż wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom. Jeśli więc chcemy zyskać najlepszą odzież do biegania, do jazdy rowerem czy do gry w piłkę, jeśli chcemy postawić na bieliznę, która będzie dawała nam poczucie komfortu w każdych warunkach to bez wątpienia Umbro jest najlepszym z możliwych wyborem dla każdego.

Jeden zakup, a miłość do marki Umbro gwarantowana.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem marki Umbro oferowanym przez nasz sklep internetowy Ekskluzywna.pl zapraszamy TUTAJ.

Umbro bielizna męska