Wczytuję dane...
Obsessive bielizna erotyczna

OBSESSIVE to obecnie najchętniej kupowana bielizna erotyczna na rynku. Firma  mająca swoją siedzibę w małym Czańcu na Podbeskidziu została założona przez Agnieszkę i Tomasza Szpilów zupełnie przypadkowo: Pan Tomasz szukał dla żony seksownego prezentu na rocznicę ślubu, a nie mogąc znaleźć niczego odpowiedniego, postanowili sami zająć się projektowaniem bielizny.

Pierwsza kolekcja powstała na 20m2 i pochłonęła własne oszczędności Szpilów, którzy choć starali się o dotacje z Urzędu Pracy, zostali odrzuceni jako nierokujący przedsiębiorcy. Dzisiaj Obsessive to prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające blisko 50 pracowników i mieszczące się na 2000 m2.  Regularnie nagradzane jest za jakość, zaangażowanie, a także wspieranie mniejszych przedsiębiorców oraz regionalnych akcji charytatywnych. Dbając o rozpoznawalność i prestiż firma chętnie uczestniczy także w targach bieliźnianych w Paryżu.

W Polsce produkty Obsessive można znaleźć w blisko 500 punktach sprzedaży, za granicą – w kilku tysiącach.

Do tej pory firma zaprojektowała około 500 unikatowych modeli. Pikantne bodystocking dostępne w wielu kolorach i fasonach, figlarne kostiumy erotyczne, które przeniosą nas w świat niespełnionych fantazji oraz seksowne koszulki z nutką frywolności to  charakterystyczne projekty tej marki.

Pełną dostępną ofertę Obsessive w Ekskluzywna.pl znajdziesz tutaj.