Wczytuję dane...
Nipplex bielizna damska

Nipplex to marka istniejąca na polskim rynku bieliźnianym od 1994 roku. Jest ona jednym z wiodących producentów wyrobów gorseciarskich w kraju, specjalizującym się w produkcji biustonoszy, majteczek oraz gorsetów.

Firma może pochwalić się wysoce wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, gwarantującym doskonałą jakość oferowanych wyrobów. Wszystkie modele Nipplex wykonane są z najwyższej klasy surowców: dzianin, haftów i dodatków, które pochodzą od renomowanych producentów z Włoch, Hiszpanii, Austrii, Francji, a także z Polski. W obrębie swoich kolekcji marka wprowadziła podział na trzy kategorie: wiosna/lato, jesień/zima oraz kolekcję stałą.

Firma stworzyła ponadto szeroką sieć dystrybucji, obejmującą hurtownie na terenie całego kraju oraz sklepy w niemalże wszystkich województwach, oprócz świętokrzyskiego i podlaskiego. Producent stale zwiększa też swój eksport.

Bogata gama kolorystyczna, szeroki przedział rozmiarowy, piękna, nowoczesna, a zarazem komfortowa bielizna doskonałej jakości – to właśnie te cechy sprawiają, że Nipplex zdobył uznanie i zaufanie wielu kobiet.

Aby zapoznać się z ofertą marki Nipplex dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.