Wczytuję dane...
Moraj bielizna damska i męska, stroje kąpielowe, chusty, szale, apaszki

Moraj to firma, która na polskim rynku istnieje od 1994 roku.

Już na samym początku marka postawiła sobie za główny cel dynamiczny rozwój i wsłuchiwanie się w potrzeby klientów. Moraj chętnie decyduje się więc na nowe wyzwania i stale poszerza swoje kolekcje, które oprócz uznanych wyrobów pończoszniczych, tradycyjnej bielizny i dodatków, zawierają w sobie też specjalne produkty dla małych dziewczynek i chłopców oraz bambusową bieliznę wyszczuplającą.

Firma stale dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z proponowanych produktów, podąża za trendami oraz z niesłabnącą pieczołowitością dba o dobór odpowiednich materiałów. Inwestuje też w najnowsze technologie podnoszące jakość oferowanych usług oraz nieustannie kształci swoich pracowników. Wszystko to procentuje i sprawia, że marka jest rozpoznawalna przez polskich konsumentów, dla których Moraj jest synonimem rzetelnego przedsiębiorstwa, gwarantującego wysoki poziom i solidność wyrobów.

Produkty firmy znaleźć można w ponad trzech tysiącach sklepów na terenie całego kraju oraz w sześciu hurtowniach zarządzanych przez wykwalifikowane kadry. Oprócz tego marka posiada cztery biura handlowe poza granicami Polski: w Bangladeszu, Chinach, Turcji i we Włoszech, gdzie eksperci na bieżąco kontrolują jakość wytwarzanych produktów.

Aby zapoznać się z ofertą marki Moraj dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.