Wczytuję dane...
LupoLine bielizna damska

LupoLine to renomowana firma z Łodzi, której właścicielem jest Marcin Kowalski.

W swojej ofercie marka posiada szeroką gamę modeli, począwszy od zmysłowych koszulek, przez subtelne komplety, aż po ciepłe, idealne na zimowe wieczory, dwuczęściowe piżamy oraz koekcję plażową opbejmującą stroje kąpielowe i pareo.

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek, proponując im szykowne i oryginalne zestawy, które spełniają najwyższe standardy oraz pozostają w zgodzie z aktualnie obowiązującymi trendami. Niezwykła kolorystyka, perfekcyjny dobór subtelnych, miłych w dotyku tkanin, a także bogaty wybór wzorów i kolorów w obrębie poszczególnych fasonów sprawia, że nawet najbardziej wymagające panie znajdą tu coś dla siebie.

LupoLine należy do tych przedsiębiorstw, które stale podnoszą swoje kwalifikacje i dążą do nieustannego rozwoju. Dzięki konsekwentnej realizacji celów oraz dbałości o najwyższą jakość swoich produktów, udało się im stworzyć markę cenioną i rozpoznawaną przez konsumentów. Jednak firma nie spoczywa na laurach i korzystając z dotacji unijnych realizuje projekty mające na celu rozwój eksportu oraz modernizację parku maszynowego.

Oprócz podstawowych kolekcji, LupoLine proponuje swoim klientkom bieliznę funkcyjną, przeznaczoną dla karmiących mam oraz bieliznę ślubną, wykonaną z wysokogatunkowych i przyjemnych materiałów.

Aby w pełni zapoznać się z ofertą bielizny damskiej i kostiumów kąpielowych marki LupoLine dostępnych w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.