Wczytuję dane...
Lolitta bielizna erotyczna

Lolitta to polska firma z siedzibą w Gdyni, zajmująca się produkcją luksusowej bielizny erotycznej.

Wszystkie modele marki wykonane są z największą starannością, przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Przed sprzedażą wyroby są dokładnie sprawdzane w celu wyszukania jakichkolwiek wad oraz ewentualnych błędów w szyciu. Kolekcje w pełni produkowane są w Polsce, przy użyciu doskonałych surowców oraz dodatków, pozyskiwanych od najlepszych europejskich dostawców.

Firma stale dba o swój rozwój, wizerunek i podwyższenie efektywności sprzedaży, m. in. poprzez atrakcyjne i eleganckie pudełka, w które pakowana jest bielizna Lolitta. Dostępne są one w dwóch wielkościach i umieszczono na nich zdjęcia znajdującego się w środku towaru. Soczyste barwy tych opakowań oraz charakterystyczne logo przyciągają wzrok, a w konsekwencji także rzesze zadowolonych klientek, których liczba regularnie rośnie.

Tym, co potwierdza luksusowość marki Lolitta jest bez wątpienia wyrafinowana linia produktów, zdobiona kryształkami Svarowskiego – elegancka, pełna finezji i wysublimowanego piękna. Idealna dla klientek o wyrafinowanych gustach i wyjątkowych wymaganiach.

Marka stworzyła rozbudowaną siatkę dystrybucyjną zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki temu produkty Lolitta dostępne są w wielu polskich sklepach internetowych oraz stacjonarnych, a także w sklepach internetowych w Niemczech, Szwajcarii, we Włoszech, w Rumunii, Czechach, Wielkiej Brytanii oraz Austrii.

Aby zapoznać się z ofertą marki Lolitta dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.