Wczytuję dane...
Lama bielizna damska, męska i dziecięca

Lama to polska marka, która od kilkudziesięciu lat z sukcesem tworzy bieliznę damską, męską i dziecięcą. Siedziba firmy znajduje się w Jankach koło Warszawy.

Wysoka jakość materiałów, utalentowani projektanci oraz zgodność z najnowszymi trendami ugruntowały pozycję Lamy na rynku bieliźnianym w kraju i za granicą.

Marka ceniona jest przede wszystkim przez klientów, którzy chcą czuć się wygodnie i komfortowo. Szeroka gama kolorów, wzorów i stylów, począwszy od tych najmodniejszych na klasycznych kończąc, sprosta oczekiwaniom konsumentów w różnym wieku i o zróżnicowanych potrzebach. Damskie modele obfitują w delikatne kwiatowe wzorki, z kolei wśród męskiej kolekcji królują klasyczne, stonowane odcienie i paski.

Firma stawia na nieustanny rozwój, dzięki któremu wzbogaciła swoją ofertę, m. in. o ubranka dziecięce pod nową marką Baby Luna. Ubranka te, podobnie jak wszystkie produkty Lamy, wykonane są z najwyższej, potwierdzonej certyfikatami, jakości materiałów. Marka od początków swojej działalności szczyci się też posiadaniem certyfikatu "Przyjazny dla człowieka", który został wydany przez Instytut Włókiennictwa TEXTIL-CERT.

Ciekawostkę stanowi fakt, że Lama posiada doskonale wyposażone, profesjonalne studio fotograficzne do wynajęcia, mieszczące się w siedzibie przedsiębiorstwa.

Aby w pełni zapoznać się z ofertą marki Lama dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.