Wczytuję dane...
Key bielizna damska, męska i dziecięca

Key to znana marka bielizny bawełnianej dla kobiet, mężczyzn, dzieci i nastolatków, której siedziba znajduje się we Wrocławiu.

Firma od zawsze dbała o solidność i wygodę swoich wyrobów, dlatego też do ich produkcji nadal wybiera najwyższej jakości materiały o szczególnej miękkości i z dodatkiem elastanu, dzięki czemu bielizna sprawia wrażenie drugiej skóry i jest niemalże niewyczuwalna pod ubraniem.

Tym, co wyróżnia Key na tle innych producentów jest bez wątpienia wysoka jakość w bardzo przystępnej cenie oraz bogata oferta, mieszcząca w sobie nie tylko bieliznę, ale również odzież, szlafroki czy kapcie. Komfortowe fasony, staranne wykończenia i różnorodne nadruki pozwalają każdemu znaleźć tu coś dla siebie.

Firma stale dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z proponowanych produktów. Podąża więc za trendami oraz z niesłabnącą pieczołowitością dba o dobór odpowiednich materiałów. Wszystko to procentuje i sprawia, że marka jest rozpoznawalna przez polskich oraz zagranicznych konsumentów, dla których Key stał się synonimem wygody połączonej z niebanalnym designem i atrakcyjną ceną.

Key posiada rozbudowaną sieć dystrybucji. W Polsce obejmuje ona niemalże wszystkie województwa oprócz lubuskiego, świętokrzyskiego, pomorskiego i opolskiego, natomiast w Europie są to takie kraje, jak: Czechy, Słowacja, Rosja, Dania, Francja, Białoruś, Ukraina, Litwa, Bułgaria, Gruzja i Armenia.

Aby w całości zapoznać się z ofertą marki Key dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.