Wczytuję dane...
Kamea czapki, szaliki i rękawiczki damskie

Kamea to rodzinna firma powstała w 1996 roku w Łodzi.

Lata doświadczeń w projektowaniu i szyciu szali, rękawiczek oraz damskich i dziecięcych czapek zaowocowały uznaniem i ugruntowaną pozycją w kraju i poza jego granicami.

Markę od zawsze charakteryzowało dbanie o solidność swoich wyrobów, dlatego też do ich produkcji nadal wybiera ona najwyższej jakości przędze wełniane i akrylowe. Tym co wyróżnia propozycje Kamea spośród konkurencyjnych modeli są bez wątpienia efektowne dodatki, które nawet najprostszy projekt czynią bardziej wysublimowanym i subtelnym.

Niepowtarzalny design i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkty Kamea to małe dzieła sztuki, które podkreślą niepowtarzalny styl i indywidualny charakter każdej kobiety.

Firma stale dokłada wszelkich starań, aby klientki były zadowolone z proponowanych produktów, podąża za trendami oraz z niesłabnącą pieczołowitością dba o dobór odpowiednich materiałów. Wszystko to procentuje i sprawia, że marka jest rozpoznawalna przez polskich oraz zagranicznych konsumentów, dla których Kamea jest synonimem rzetelnego przedsiębiorstwa, gwarantującego wysoki poziom i oryginalność wyrobów.

W celu zapoznania się z ofertą marki Kamea dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.