Wczytuję dane...
Julimex akcesoria do biustonoszy

Julimex to łódzka spółka zarządzana przez Tomasz Wojciechowskiego i Marcina Bereckiego, dwóch przyjaciół, którzy wpadli w 2000 roku na pomysł stworzenia wyjątkowych na tamte czasy silikonowych ramiączek, jakich nie można było uświadczyć w branży. Z lekkimi obawami mężczyźni rozpoczęli produkcję i stopniowo zaczęli podbijać rynek dodatków gorseciarskich i krawieckich.

W 2002 roku firma zauważając kolejną rynkową lukę – brak wysokiej jakości fiszbin – inwestuje w park maszynowy służący do ich produkcji i znowu odnosi sukces. W 2003 roku przyjaciele dodają do swojego asortymentu pierwsze akcesoria bieliźniane, m. in. przedłużacze obwodu, paski obniżające zapięcie i ściągacze do ramiączek, a w roku 2007 nawiązują współpracę z brazylijską marką bielizny wyszczuplającej Plié, która już w 2012 roku przyznaje im wyłączność na dystrybucję ich produktów na terenie Europy i Rosji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dbając o ich wygodę w życiu codziennym Julimex stale konsultuje swoje rozwiązania, sprawdza ich użyteczność i rozwija je, mając na uwadze rosnące oczekiwania swojej klienteli. Firma chętnie sięga po prekursorskie rozwiązania i wykazuje się aktywnością  na wielu polach. Celem takich działań jest lepsze zrozumienie potrzeb kobiet, przełamanie istniejących stereotypów, a także wspieranie profilaktyki raka piersi oraz świadomości zdrowego stylu życia.

Julimex to synonim nieustannego rozwoju i dialogu z paniami.  Produkty marki mają na celu poprawienie ich samopoczucia, zwiększenie pewności siebie i codziennego komfortu.

Aby zapoznać się z ofertą marki Julimex dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.