Wczytuję dane...
Gorteks bielizna damska

Gorteks to marka damskiej bielizny powstała w 1994 roku w Białymstoku. Mieście, które nie bez powodu nazywane jest polskim zagłębiem bieliźniarskim. Po skromnych początkach firmy nie ma ani śladu – dziś jest to prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 100 wykwalifikowanych pracowników i należące do Podlaskiego Klastra Bielizny, który zrzesza tylko najlepszych producentów branży na terenie wschodniej Polski.

Gorteks za cel swojej działalności stawia przede wszystkim zadowolenie klientek oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Marka dysponuje najnowocześniejszym parkiem maszynowym, a do produkcji wyrobów wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, w tym nanotechnologie, stosujące jony srebra, czego efektem stała się linia Silver Collection.

Wzory, jakie oferuje swoim klientkom Gorteks to połączenie polskiej szkoły designu oraz najświeższych światowych trendów, lansowanych przez największe domy mody. Dzięki temu propozycje marki są pełne polotu i finezji, ale nie brakuje im klasy i szyku. Kuszą kolorystyką i bogatym wzornictwem, z których część barw stanowi kolekcję bazową, a reszta podlega inspirującym zmianom i stylizacjom.

Sztandarowe produkty Gorteksu to biustonosze na każdy rozmiar i typ figury. Specjalnością białostockiej firmy są staniki przeznaczone dla pań z dużym biustem, wyróżniające się ergonomiczną konstrukcją, oryginalnym wyglądem oraz różnorodnością dostępnych form. Dopełnieniem tej oferty są majtki w wielu fasonach oraz seksowne, ale eleganckie koszulki.

Lata doświadczeń, doskonała polska jakość w rozsądnej cenie, renomowane surowce i wysoki standard szycia oraz wykończenia sprawiły, że produkty marki cieszą się niesłabnącym uznaniem w Polsce, Unii Europejskiej, USA i Kanadzie.

Aby zapoznać się z pełną ofertą firmy Gorteks dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.