Wczytuję dane...
Gorsenia ekskluzywna bielizna damska

Gorsenia to łódzki producent ekskluzywnej bielizny damskiej, który od ponad 50 lat obecny jest na polskim rynku bieliźniarskim.

W projektach firmy królują pozyskiwane od najlepszych dostawców zmysłowe koronki, misterne hafty i wyjątkowo delikatne dzianiny. Oprócz eleganckich i wytwornych biustonoszy, będących wizytówką przedsiębiorstwa z Łodzi, marka oferuje także szeroki wybór koszulek, pasów do pończoch i majteczek.

Tym, co może wyróżniać Gorsenię na tle konkurencji jest dostępność luksusowych staników stworzonych z myślą o kobietach posiadających duży biust - szeroki przedział rozmiarowy obejmuje tu bowiem miseczki od D do K. 

Wyszukane i zgodne z najnowszymi trendami modele Gorsenii tworzone są przez kreatywnych i świadomych mody projektantów oraz zespół doświadczonych handlowców i konstruktorek. Dzięki temu posiadają one doskonały krój i są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wybrednych klientek.

Oprócz bogatej kolekcji bielizny Gorsenia oferuje także komputerowe usługi projektowe i konstrukcyjne.  Firma jest w stanie przygotowywać szablony w podstawowych rozmiarach według projektów klientów, może również stopniować te szablony dla docelowych grup i rozmiarów, a także przemodelować propozycje zleceniodawcy. Usługi te świadczone są za pomocą platformy e-usług, a wyniki pracy mogą być wysłane praktycznie w każdym popularnym formacie danych (np. DXF, AAMA, ASTM, HPGL, PDS i inne).

Gorsenia chętnie korzysta z wszelkich dotacji, które pomagają stale rozwijać przedsiębiorstwo i ugruntować pozycję marki na europejskim i światowym rynku  poprzez kompleksowe i profesjonalne działania promocyjne.

Aby zapoznać się z pełną ofertą firmy Gorsenia dostępną w naszym sklepie Ekslkuzywna.pl przejdź tutaj

 


Gorsenia