Wczytuję dane...
Gatta rajstopy i pończochy

Gatta to popularna marka wyrobów pończoszniczych, należąca do firmy FERAX, która została założona w 1993 roku w Łodzi. Inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz lata intensywnego rozwoju przyniosły oczekiwane rezultaty – obecnie łódzka firma może się pochwalić statusem jednej z największych i najbardziej innowacyjnych fabryk na terenie całej Europy.

Nadrzędnym celem Gatty jest przede wszystkim zadowolenie konsumentów. W związku z tym marka co roku wprowadza nowe produkty, które z miejsca zdobywają serca klientów. Bestsellerami firmy są oczywiście bogate kolekcje rajstop i pończoch, odwołujące się do najbardziej aktualnych trendów w modzie oraz zapewniające wysoką jakość i komfort użytkowania. Jednak oprócz sztandarowych, przeznaczonych dla kobiet modeli, Gatta posiada w swojej ofercie również bieliznę dla mężczyzn, codzienną luksusową odzież powstałą z delikatnych tkanin i przy użyciu innowacyjnej bezszwowej technologii, a także wyroby dla dzieci.

Produkty marki Gatta dostępne są w Polsce w ponad 100 firmowych salonach, jak również w dobrych sklepach z bielizną. Oprócz rodzimego rynku, firma cieszy się uznaniem w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji a nawet w dalekiej Mongolii i Australii.

Kilkanaście lat nieustannego rozwoju i wsłuchiwania się w potrzeby odbiorców sprawiło, że ci ostatni docenili starania Gatty i obdarzyli markę ogromnym zaufaniem, co znalazło bezpośrednie odzwierciedlenie w kilkukrotnym przyznaniu firmie Złotego Lauru Konsumenta, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości, popularności oraz zadowolenia klientów.

Aby zapoznać się z ofertą marki Gatta dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.