Wczytuję dane...
Gabriella rajstopy i pończochy

Gabriella to firma z Łodzi, która powstała w 1996 roku. Główną ofertę marki stanowi bogaty wybór wysokiej jakości polskich wyrobów pończoszniczych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek i podążając za najnowszymi trendami firma stale poszerza swój asortyment, wśród którego znaleźć można trwałe i misternie wykończone pończochy, eleganckie rajstopy czy modne podkolanówki.

Artykuły Gabriella wytwarzane są przy użyciu najlepszej jakości materiałów uznanych dostawców polskich i zagranicznych. Firma nieustannie dba o swój wizerunek i rozwój przedsiębiorstwa w związku z czym wykorzystuje nowoczesny, stale udoskonalany, park maszynowy, który zapewnia klientkom marki pełne zadowolenia z oferowanych produktów.

Gabriella odważnie sięga więc po wszelkie dotacje, które inwestuje we własny rozwój oraz usprawnienie relacji z klientami. Polski producent troszczy się również o środowisko, co pokazał realizując przedsięwzięcie wspomagane przez środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, a które polegało na wymianie oświetlenia z tradycyjnego na energooszczędne typu LED.

Rzetelna praca, doskonała jakość wyrobów, a także przystępna cena sprawiły, że Gabriella zyskała sobie zaufanie polskich odbiorców oraz została doceniona przez zagranicznych konsumentów w 35 krajach na całym świecie, a liczba oddanych klientek ceniących sobie wytrzymałość i szyk oferowanych artykułów pończoszniczych regularnie się zwiększa.
Aby przekonać się, jak prezentują się propozycje firmy Gabriella odwiedź nasz sklep Ekskluzywna.pl i przejdź tutaj.