Wczytuję dane...
Fiore rajstopy i pończochy

Fiore to jedna z najbardziej rozwojowych i cenionych firm branży pończoszniczej w Polsce, założona w Łodzi, w 1998 roku. 

Już na początku istnienia za główny cel swojej działalności marka postawiła sobie produkcję wysokiej jakości wyrobów w przystępnej cenie. Dzisiaj Fiore ma w swojej ofercie bogatą kolekcję rajstop, pończoch oraz legginsów, charakteryzującą się ciekawym wzornictwem i doskonałym wykonaniem. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom klientów firma podzieliła swój asortyment na 6 linii: Classic, Medica, Golden Line, Elite, Obsession oraz skierowaną do dzieci, Young Lady.

Fiore posiada w pełni zautomatyzowany, elektronicznie kontrolowany proces technologiczny oraz stale modernizowany park maszynowy. Oprócz tego zatrudnia sztab wysoce wykwalifikowanych specjalistów: projektantów, technologów i wykonawców, którzy na bieżąco dbają o odpowiedni poziom funkcjonowania przedsiębiorstwa.

W ciągu ostatnich lat marka czterokrotnie była wyróżniana w ogólnopolskim konkursie Gazela Biznesu, a także uzyskała szereg unijnych dofinansowań, które wykorzystała do ulepszenia parku maszynowego oraz poszerzenia oferty produkcyjnej.

Firma Fiore jest również jednym z pierwszych polskich producentów pończoszniczych, któremu przyznano Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. ISO 9001 oraz wymagany na rynku rosyjskim certyfikat zgodności w systemie GOST-R.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem marki Fiore dostępnym w sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.