Wczytuję dane...
FIGL odzież damska

FIGL to polska marka powstała w 2010 roku, zajmująca się produkcją odzieży damskiej i będąca – podobnie jak Katrus – częścią firmy Piotra Pociechy, GLOBALTEX, mającej swoją siedzibę w województwie śląskim.

Na bogatą ofertę producenta składają się m. in. sukienki, bluzki oraz spodnie. Wszystkie propozycje cechuje nowoczesność i oryginalność, przy jednoczesnym zachowaniu klasycznych i kobiecych fasonów.

Różnorodność i unikatowy charakter asortymentu sprawia, że firma zyskuje coraz szersze grono wielbicielek, ceniących sobie niebanalne kroje i bogatą kolorystykę. Mnóstwo fasonów, będących odzwierciedleniem aktualnych trendów w modzie sprawia, że nawet najbardziej wybredna kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

Tym, co bez wątpienia wyróżnia ofertę FIGL na tle konkurencyjnych producentów jest szeroki wybór kolorów w obrębie danego fasonu, dzięki czemu każda klientka może dokonać zakupu wybranego modelu w interesującym ją odcieniu

Ubrania marki produkowane są w Polsce przy użyciu wysokich jakościowo surowców, zapewniających komfort noszenia oraz solidne wykonanie. Do produkcji tej odzieży wykorzystuje się zarówno dziewczęce, lekkie materiały, jak również stylowe i eleganckie tkaniny.

Kolekcje firmy dostępne są w licznych sklepach internetowych, w tym również w naszym sklepie Ekskluzywna.pl. Aby zapoznać się z pełną ofertą marki FIGL przejdź tutaj.