Esotiq bielizna damska

Esotiq to gdańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją bielizny damskiej.

W ofercie marki znaleźć można seksowne koszulki, satynowe i bawełniane piżamy, a także stroje kąpielowe. Poprzez swoją działalność, marketing i projekty firma promuje wśród kobiet pozytywną energię, a także świadomość własnego ciała oraz seksapilu. Esotiq nie pozostaje też głuchy na potrzeby klientek mających problemy ze swoją sylwetką. Specjalnie dla nich stworzył profesjonalną bieliznę dającą ogromne możliwości modelowania.

Nowe kolekcje marki za każdym razem reprezentują sobą najświeższe trendy w modzie, a wszystkie modele staników szyte są w zgodzie z wymogami profesjonalnego doboru  bielizny, tzw. brafittingu.

Dbając o swój wizerunek firma starannie wybiera gwiazdy, z którymi chciałaby być kojarzona. Twarzą Esotiq jest znana modelka, Joanna Krupa, a w sezonie wiosna/lato 2012 miała miejsce premiera nowej marki, będącej wynikiem współpracy ze światowej sławy projektantką, Ewą Minge. Kolekcja została zaprezentowana podczas Mercedes Benz Fashion Weeks w Nowym Jorku oraz w trakcie tygodnia mody w Paryżu i Moskwie.

Jednak Esotiq to nie tylko wysokiej klasy bielizna. To także ESOTIQ FORMULA – dermokosmetyki o unikalnej recepturze i potwierdzonej skuteczności, będące wynikiem długich badań laboratoryjnych prowadzonych przez kosmetologów we Francji i w Polsce.

Aby zapoznać się z pełną ofertą marki Esotiq dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.