Wczytuję dane...
Eldar bielizna damska

Eldar to łódzka firma bieliźniana zarządzana przez M. Rybczyńskiego oraz R. Pietrzyka. Obecnie uznawana jest za jednego z najbardziej renomowanych producentów bielizny damskiej.

Tym co wyróżnia markę na tle konkurencji są eleganckie i wygodne projekty o rozpoznawalnym stylu oraz modnym fasonie, zgodnym z aktualnymi trendami w podkreślaniu kobiecych kształtów.

Wyroby firmy to uwodzicielskie modele w całości wytwarzane w Polsce, przy użyciu najwyższej klasy surowców. Wyspecjalizowane kadry pieczołowicie wybierają doskonałe dzianiny i subtelne koronki, będące podstawą propozycji tego producenta. Wszystko to gwarantuje doskonałą jakość oraz piękną, dopracowaną formę.

Eldar z każdym kolejnym sezonem stara się spełniać oczekiwania swoich klientek i świadomie kreuje swoją ofertę w taki sposób, aby panie mogły znaleźć wśród niej coś, co odpowiadałoby ich indywidualnemu stylowi.

Oprócz typowo bieliźnianych produktów, mieszczących w swym asortymencie subtelne komplety, kolekcje bielizny korygującej i sportowej, firma oferuje również swoim klientkom bawełniane i wiskozowe koszulki damskie, nadające się zarówno do spania, jak i do codziennego użytku, a także szykowne bluzki idealne do romantycznych kreacji bądź samodzielnego noszenia.

Sprawdź w naszym sklepie Ekskluzywna.pl jak prezentują się produkty Eldar. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.