Wczytuję dane...
Donna bielizna nocna

Donna jest obecna na polskim rynku bieliźniarskim od 15 lat. Pierwszy sklep marki został otwarty w 1993 roku w Krakowie. Od tamtej pory firma sukcesywnie inwestowała w rozwój swojej sieci sprzedaży, czego rezultatem jest 19 sklepów stacjonarnych oraz plany otwarcia nowych placówek.

W kolekcjach Donny królują koszulki nocne, biustonosze oraz majteczki. Bielizna produkowana jest w Polsce, co pozwala na zagwarantowanie i utrzymanie wysokiego poziomu wyrobów. Firma posiada własną szwalnię wyposażoną w nowoczesny park maszynowy, a krótki łańcuch produkcyjno – dystrybucyjny sprawia, że marka może natychmiastowo reagować na modowe nowinki i zmieniające się trendy. Pracownicy firmy osobiście wybierają też najlepsze jakościowo oraz certyfikowane materiały: finezyjne hiszpańskie koronki, włoskie tkaniny typu lycra i microfibra oraz polską bawełnę, która poddawana jest dodatkowej obróbce. Charakterystyczne połączenia tkanin z kontrastującymi, czy idealnie współgrającymi kolorami koronek, satyna oraz drobne hafty przyciągają wzrok i sprawiają, że propozycje marki są niezwykle kuszące i eleganckie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu kobiet, firma Donna wprowadziła również kolekcję strojów kąpielowych, oferując swoim klientkom możliwość dowolnego kompletowania kostiumów według indywidualnego rozmiaru biustonosza i majteczek.

Sprawdź w naszym sklepie Ekskluzywna.pl jak prezentują się produkty marki Donna. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.

 

 Donna Bielizna nocna