Wczytuję dane...
Cornette bielizna męska

Underwear Cornette z Sieradza jest jednym z wiodących producentów bielizny w Polsce. Firma od wielu lat działa na polskim rynku i cieszy się niesłabnącą popularnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale wsłuchując się w ich potrzeby oraz dbając o dobre z nimi relacje marka wypracowała sobie w branży solidną pozycję.

Szeroka gama oferowanych przez Cornette produktów skierowana jest do mężczyzn, kobiet i dzieci, jednak najbardziej popularną i cenioną gałęzią działalności firmy jest bez wątpienia męska bielizna, a w szczególności bogata oferta bokserek. Oryginalne i niebanalne wzory czynią te propozycje niezwykle atrakcyjnymi nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Tym, co wyróżnia oferowane przez Cornette piżamy oraz elementy bielizny są efektowne, kolorowe wzory oraz zabawne nadruki. Wśród wielu klasycznych, monochromatycznych modeli w naszej ofercie znajdziecie Państwo także bokserki z motywami świątecznymi, zabawnymi karykaturami, a także wizerunkami zwierząt.

Firma Cornette dba również o komfort użytkowników, stosując nowoczesne rozwiązania podczas produkcji bielizny. Wbijające się w ciało szwy bywają irytującym problemem, zwłaszcza jeśli chodzi o bieliznę czy odzież w której śpimy. Produkowane przez firmę Cornette bokserki i slipy dla Panów oraz piżamy posiadają płaskie połączenia. Dzięki temu tekstylia nie drażnią skóry, umożliwiają swobodne, nieskrępowane poruszanie i pozwalają skórze oddychać. Anatomiczny krój dopasowuje się do kształtu ciała a zastosowanie elastycznych wykończeń sprawia, że nogawki nie podwijają się i nie wywołują nieprzyjemnego uczucia dyskomfortu.

Cornette należy do tych przedsiębiorstw, które stale podnoszą swoje kwalifikacje i dążą do nieustannego rozwoju. Dzięki konsekwentnej realizacji celów, wieloletnim staraniom oraz dbałości o najwyższą jakość swoich produktów, udało się im stworzyć markę cenioną i rozpoznawaną przez konsumentów. Jednak firma nie spoczywa na laurach i korzystając z dotacji unijnych realizuje projekt mający na celu przygotowanie planu rozwoju eksportu.

Oprócz tego Cornette może pochwalić się posiadaniem certyfikatu: Bezpieczny dla dziecka, co stanowi gwarancję zdolności producenta do prowadzenia stabilnej produkcji o powtarzalnej i wysokiej jakości, doboru odpowiednich składów surowcowych produktów przeznaczonych dla dzieci, braku szkodliwych substancji chemicznych w tychże surowcach oraz taką konstrukcję wyrobów, która zapewni funkcjonalność i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Sprawdź w naszym sklepie Ekskluzywna.pl jak prezentują się produkty Cornette. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.