Wczytuję dane...
Brubeck bielizna termoaktywna

Brubeck to marka powstała w 2005 roku w Zduńskiej Woli. Firma będąca liderem na rynku odzieży termoaktywnej działa w myśl hasła: „BRUBECK – Your Body Guard” i od prawie dekady specjalizuje się w produkcji mającej na celu zapewnienie swoim klientom prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczną ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Główny asortyment marki stanowi termoaktywna odzież sportowa oraz bawełniania i wełniana bielizna bezszwowa, wykorzystującą naturalne właściwości wełny, która doskonale trzyma ciepło i odprowadza wilgoć. Dzięki innowacyjnemu parkowi maszynowemu oraz korzystaniu z jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie, Brubeck zapewnia swoim klientom produkty o najwyższej jakości i funkcjonalności, będące wynikiem wielogodzinnych starań i poszukiwań najlepszych rozwiązań.

Oprócz całorocznych kolekcji firma ma w swojej ofercie odzież specjalnie dedykowaną miłośnikom biegania, fitness czy narciarstwa.

Jako że marce zależy na skutecznym docieraniu do klientów, rozwinęła ona ogólnopolską sieć dystrybucji, na którą składa się ponad 1000 punktów sprzedaży. Oprócz tego Brubeck z powodzeniem radzi sobie na rynkach w 16 krajach europejskich, m.in. w Szwecji, Holandii i Rosji.

I choć ceny produktów nie należą do najniższych, warto zainwestować w firmę, która gwarantuje profesjonalną, wykonaną z najlepszej jakości materiałów, odzież.

Pełną dostępną ofertę Brubeck w Ekskluzywna.pl znajdziesz tutaj.