Wczytuję dane...
Bas Bleu legginsy

Bas Bleu to łódzkie przedsiębiorstwo powstałe w 1992 roku,  prowadzone przez Jacka i Andrzeja Sulikowskich. Od pierwszych lat swojej działalności proponowało ono klientkom wysokiej jakości wyroby pończosznicze w umiarkowanych cenach.

W ramach tej jednej firmy działają dwie marki: Bas Bleu oraz Black.

Bas Bleu to kolekcja damskiej odzieży, której znakami rozpoznawczymi są nietuzinkowe legginsy oraz bluzki. Z kolei Black jest funkcyjną marką, oferującą odzież ciążową oraz sportową. Gwarantem solidności i oryginalności tych produktów są klasyczne, ale intrygujące kroje, przędze renomowanych firm oraz korzystanie z najnowocześniejszego wzornictwa proponowanego przez włoskich stylistów.

Dbanie o potrzeby klientek, przejawiające się w bieżącym śledzeniu trendów w modzie oraz dostępie szerokiej gamy wyrobów sprawiają, że produkty Bas Bleu cieszą się ogromną popularnością zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Firma ceniona jest za jakość oraz rzetelność, a tym co wyróżnia ją na tle konkurencji jest możliwość indywidualnych warunków współpracy z klientem, a nawet wykonywania zamówień na jego specjalne zlecenie.

Wśród klientów sklepu Ekskluzywna.pl produkty marki Bas Bleu cieszą się niesłabnącą popularnością. Aby zapoznać się z pełną ofertą przejdź tutaj.