Wczytuję dane...
Babella bielizna nocna

Babella to jedna z marek toruńskiego przedsiębiorstwa BABELL S.C. zarządzanego przez Adama Sałackiego oraz Jarosława Naruszewicza.

Proponowane przez nią produkty w całości wykonywane są w Polsce, a tym co wyróżnia je na tle konkurencji jest klasyczna elegancja, precyzja w tworzeniu modeli oraz doskonała jakość tkanin. W ofercie marki znajdują się piżamy, koszule nocne oraz szlafroki.

BABELL S.C. posiada sklepy w niemalże wszystkich województwach oprócz pomorskiego, lubuskiego, opolskiego i świętokrzyskiego.

Firma dba o swój wizerunek i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek przeprowadzając regularne analizy ich potrzeb oraz badania rynku. Ponadto dokłada wszelkich starań, aby kolejne kolekcje były zgodne z najnowszymi trendami w modzie, dzięki czemu jest w stanie zaoferować kobietom ogromny wybór różnorodnych fasonów i kolorów.

Oprócz wysokiej jakości bielizny BABELL S. C. posiada w swoim asortymencie sztuczną biżuterię ślubną cenionego i doświadczonego producenta DUBLON, który od 1982 roku wyznacza trendy w świecie jubilerskim. Biżuteria ta podkreśli piękno każdej kobiety, a bogactwo projektów pozwoli dobrać odpowiedni zestaw do stylu i urody klientki.

Pełną dostępną ofertę Babella w Ekskluzywna.pl znajdziesz tutaj.