Wczytuję dane...
Axami luksusowa bielizna damska

Axami to polska firma z Białegostoku, która od prawie dwóch dekad tworzy śmiałe kolekcje dla świadomych swego piękna kobiet. Właścicielkami marki są Anna Gołębiowska (założycielka) oraz jej córka, Edyta Skutnicka. Rodzinne tradycje szycia eleganckich ubrań Panie przekuły w pomysł na własne przedsiębiorstwo, którego znakiem rozpoznawczym stała się luksusowa bielizna dla kobiet

Modele Axami w całości szyte są w Polsce, co gwarantuje solidne wykonanie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Subtelne koronki, frywolne falbanki oraz delikatne tiule sprowadzane są głównie z Włoch, Francji, Hiszpanii oraz Szwajcarii, co nadaje bieliźnie niepowtarzalnego i ekskluzywnego charakteru. Znakiem rozpoznawczym firmy są biustonosze push-up dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, pięknie zdobione gorsety oraz intrygujące stringi i szorty.

Sieć dystrybucji Axami oprócz rynku krajowego obejmuje także ponad 40 krajów na całym świecie. Marka stawia przede wszystkim na innowacyjność, wysoką jakość wyrobów oraz nietuzinkowe pomysły. Takie działania procentują, czego dowodem są nagrody i wyróżnienia przyznawane firmie (Laur Klienta czy Polish Product) oraz miliony kobiet, które z upodobaniem noszą komplety Axami. Aby pozostawiać na bieżąco z trendami w modzie firma regularnie uczestniczy w targach bieliźnianych w Paryżu czy Lyonie, dzięki czemu stale doskonali swoje wzornictwo i potrafi realizować pragnienia kobiet. Oprócz tego marka odważnie sięga po dotacje unijne, które inwestuje we własny rozwój oraz usprawnienie relacji z klientami.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem Axami dostępnym w sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.