Wczytuję dane...
Ava bielizna damska

Ava to białostocka firma od 1998 roku oferująca kobietom szeroki asortyment bielizny. W ciągu 13 lat z niewielkiego 10 osobowego zespołu Ava ewoluowała do prężnie działającego zakładu produkcyjnego zatrudniającego 150 osób. Dzięki szczegółowo zaplanowanym działaniom marketingowym i rozwojowym, firma z roku na rok poszerza grono swoich stałych klientek. Nowe kolekcje marki ukazują się jedynie dwa razy do roku, jednak nieustannie tworzone są nowe modele, będące uzupełnieniem wcześniejszych projektów.

Główne propozycje firmy stanowią nie tylko biustonosze i figi, ale również seksowne gorsety i zmysłowe koszulki. Bogata gama kolorów, fasonów i rozmiarów sprawi, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

Produkty Ava wykonane są z najwyższej jakości dzianin, koronek oraz haftów. Zwracanie uwagi na detale, szycie w Polsce oraz oryginalność każdej kolejnej kolekcji czynią markę solidną i niepowtarzalną.

Dbając o swój wizerunek i jakość produkowanej bielizny firma nieustannie doskonali umiejętności i unowocześnia swój park maszynowy. Dzięki dofinansowaniu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 Ava zakupiła innowacyjną maszynę pozwalającą na zwiększenie ilości produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej delikatności wytwarzanej bielizny. Z kolei w ramach projektu „Rozwój kooperacji firm z  branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej” firma dwa razy do roku wydaje katalogi ze zdjęciami swoich kolekcji.

Bielizna Ava cieszy się uznaniem w Polsce, gdzie ma liczne punkty dystrybucyjne, jak również poza granicami naszego kraju, m.in. w Rumunii i na Ukrainie.

Wśród klientów sklepu Ekskluzywna.pl produkty marki Ava cieszą się niesłabnącą popularnością. Aby zapoznać się z pełną ofertą przejdź tutaj.